ВО "Свобода"

ENG

9 грудня 2016
Олег Осуховський: Законопроєкт про спецконфіскацію важливий, але потребує змін
Олег Осуховський: Законопроєкт про спецконфіскацію важливий, але потребує змін

Закон про спецконфіскацію потрібний і важливий, однак запропонований проєкт потребує внесення змін. Про це 9 грудня 2016 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в коментарі телеканалу "Рада".

"Закон про спецконфіскацію важливий і потрібний, адже потрібно повертати державі кошти, вкрадені режимом Януковича. Однак в проєкті, поданому на розгляд парламенту, є нюанси, які стосуються забезпечення прав громадян на власність. Також є застереження, аби в документі було усунуто можливі схеми відмивання коштів, зокрема від продажу так званих "нафтопродуктів Курченка", а також заарештованих облігацій, які планувалося продати "потрібним людям" за 80% вартості. Свободівці підтримали цей законопроєкт в першому читанні, й ми підтримаємо його загалом, якщо буде внесено необхідні зміни", - наголосив народний депутат.

Він також зазначає, що в будь-якому разі поверненням украдених коштів представниками режиму Януковича мають займатися правоохоронні органи - вони мають на це достатньо повноважень.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"