ВО "Свобода"

ENG

27 лютого 2017
Олег Осуховський: За подвійне громадянство ‒ до кримінальної відповідальности
Олег Осуховський: За подвійне громадянство ‒ до кримінальної відповідальности

Необхідно законодавчо встановити кримінальну відповідальність за подвійне громадянство. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 27 лютого 2017 року в етері телеканалу "Еспресо.TV".

"ВО "Свобода" давно подала законопроєкт про притягнення до кримінальної відповідальности осіб, які мають подвійне громадянство. Ще кілька років тому ми зверталися в СБУ, коли РФ масово видавала російські паспорти в Криму. Але на це не реагували, нічого не робили. І от тепер пожинаємо гіркі плоди тої байдужості. Більше того, схожа ситуація з отриманням паспортів, але вже европейських держав, відбувається в Закарпатській, Чернівецькій областях. Українці йдуть на це для того, щоб легше було виїхати за кордон працювати.

Щоб змінити ситуацію, Україні необхідно добиватися безвізового режиму, вільного пересування та легального працевлаштування в Европі. Але головне ‒ розвивати економіку, створювати робочі місця, щоб українці залишалися в Україні, а не шукали засобів до існування за кордоном", - зазначив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"