ВО "Свобода"

ENG

3 березня 2017
Олег Осуховський: Україна витрачає десятки мільярдів на окуповані території
Олег Осуховський: Україна витрачає десятки мільярдів на окуповані території

Постачаючи ресурси на тимчасово окуповані терористами території, Україна витрачає десятки мільярдів із б'юджету. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський 3 березня 2017 року у програмі "Чорне дзеркало" в етері телеканалу "Інтер".

"Десятки мільярдів гривень із б'юджету Україна витрачає на окуповані території. Вчора директор одного з енергетичних підприємств на Луганщині повідомив, що уряд зобов'язує його забезпечити постачання електроенергії на окуповані території на 300 млн гривень. І потім місцеве населення платить гроші, які не повертаються в Україну, а залишаються терористам, котрі атакують наші позиції і вбивають наших воїнів", ‒ зазначив народний депутат.

Він нагадав, що свободівці ще в 2015 році подали законопроєкт про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

"Необхідно внести закон про заборону торгівлі з окупантом на розгляд парламенту, і голосування покаже, хто за торгівлю на крові, а хто проти. Водночас багато питань до Кабміну. Уряд має розуміти, що в будь-який момент Росія чи терористи можуть самі заблокувати поставки вугілля. За три роки, відколи війна, влада мала подбати про альтернативні джерела постачання вугілля. Якщо треба ‒ купувати в Південноафриканській республіці, в Америці чи ще десь, але не торгувати з окупантом", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Він також зазначив, що в жодному разі не можна застосовувати силовий розгін блокади, бо такими діями влада може спровокувати третій Майдан.

Прес-служба ВО "Свобода"