ВО "Свобода"

ENG

30 березня 2017
Юрій Черкашин розповів рівненським студентам про цивільну зброю та реалії московсько-української війни
Юрій Черкашин розповів рівненським студентам про цивільну зброю та реалії московсько-української війни

30 березня 2017 року в Рівненському державному гуманітарному університеті лідер Всеукраїнської громадської організації "Сокіл" та боєць "Легіону свободи" Юрій Черкашин ("Чорнота") провів лекцію, де познайомив студентів з поняттям цивільної зброї та розповів про реалії московсько-української війни.

Під час бесіди із студентами історико-соціологічного факультету друг Юрій не лише проаналізував недоліки законодавства, що заважають українцям зареєструвати вогнепальну зброю, а й пояснив навіщо вона потрібна та як з нею потрібно поводитися: "Вільні люди ‒ мають зброю. У часи античності та середньовіччя зброї не давали лише рабам. З плином тисячоліть у світі змінилися технології, але не сутність речей.

Цивільна зброя
Цивільна зброя

Існують країни, такі як Швейцарія та Латвія, які усвідомлюють, що цивільні з легальною зброєю є гарантом державної безпеки. Саме вільні люди, а не ефемерні мінські домовленості чи Будапештський меморандум. Лише усвідомивши, що не лише контрактник Збройних сил України, не лише співробітник Міністерства Внутрішніх справ чи служби безпеки України, які мають зброю є захисниками нашої держави, а й кожен українець та українка. Тільки тоді ми зможемо збудувати справді сильну та незалежну українську державу".

На завершення лекції
На завершення лекції

Окрім того "Чорнота" провів екскурс в історію загарбницьких та шовіністичних потуг Московії протягом останніх кількох століть та як пов'язана низька успішність таких зазіхань Росії та наявна у цивільного населення вогнепальна зброя. Серед іншого студенство цікавив особистий бойовий досвід учасника російсько-української війни та отримані ним нагороди.

Подарунок від волонтерів
Подарунок від волонтерів

По закінченю ж лекції свободівки з волонтерської організації "Покрова" Ольга Шевчук та Галина Конькова подякували Юрію Черкашину за його незламність у боротьбі з окупантом на сході України та передали подарунок від представників української діяспори в Сполучених Штатах Америки.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"