ВО "Свобода"

ENG

12 травня 2017
Олег Осуховський вимагає повернути кошти ошуканим вкладникам банку "Михайлівський"
Олег Осуховський вимагає повернути кошти ошуканим вкладникам банку "Михайлівський"

Майже третина вкладників банку "Михайлівський" не може повернути своїх вкладів, хоча має на це повне право. Про це йдеться в депутатському зверненні народного депутата України від ВО "Свобода", члена парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олега Осуховського до Адміністрації Президента, Генеральної прокуратури України, Нацбанку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, в якому народний депутат вимагає вжити заходів для усунення такої несправедливости.

Як зазначає Олег Осуховський, до нього звернулися представники громадської організації "Спілка вкладників банку "Михайлівський", які скаржаться, що не можуть повернути свої вклади.

"Як відомо, у листопаді 2016 року було ухвалено закон, який дозволив значній частині вкладників повернути кошти. Однак із 14 тисяч ошуканих вкладників банку "Михайлівський" понад чотири тисячі, зокрема 200 осіб із Рівненщини, не отримали права на повернення власних коштів. А причина відмови чисто формальна: закон розділив вкладників на так званих "трійників" ‒ тих, у кого в договорах зазначено, що ПАТ "Банк "Михайлівський" виступає повіреним в угодах між клієнтами і фінансовими компаніями, і "двійників" ‒ у кого в договорах не було цього прописано. "Трійники" отримали право на повернення коштів, "двійники" не отримали.

Прес-служба ВО "Свобода"