ВО "Свобода"

ENG

24 травня 2017
Завдяки свободівцю Юрію Осіпчуку медицина Рівненщини одна з найкращих у країні
Завдяки свободівцю Юрію Осіпчуку медицина Рівненщини одна з найкращих у країні

Медична галузь Рівненщини, яку очолює свободівець Юрій Осіпчук, одна з найкращих в Україні. Саме про це говорять якісні показники соціально-економічного моніторингу регіонів, представлені у травні 2017 року.

За переліком показників оцінювання якості та доступності сфери охорони здоров'я Департаменту з питань регіонального розвитку, Рівненщина, два роки поспіль, посідає друге місце в Україні, поступаючись лише столиці.

Відповідно до критеріїв оцінювання галузі, на загальне місце в рейтингу впливає п'ять показників: рівні смертності та народжуваності, загальна тривалість життя, доступність амбулаторного обслуговування та стан боротьби із захворюваністю на туберкульоз. Завдяки діяльності свободівця цього року області вдалося покращити свої результати у боротьбі з туберкульозом та збільшити середню очікувану тривалість життя.

Начальник Управління охорони здоров'я області Юрій Осіпчук підкреслює, що такого результату вдалося досягти, підвищивши якість роботи первинної медичної допомоги, зокрема сімейної медицини та екстреної медичної допомоги. Останню, до слова, на Рівненщині теж очолює свободівець ‒ депутат обласної ради Андрій Бортнік.

"Такий результат ми маємо завдяки високому рівню кваліфікації медичного персоналу, значному забезпеченню сучасним обладнанням, покращенню надання послуг лікарями сімейної медицини і багатьом іншим чинникам над поліпшенням яких працює медична галузь Рівненщини", ‒ зазначає Юрій Осіпчук.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"