ВО "Свобода"

ENG

16 липня 2017
На Рівненщині відбувся турнір з міні-футболу "Кубок Свободи ‒ 2017"
На Рівненщині відбувся турнір з міні-футболу "Кубок Свободи ‒ 2017"

16 липня 2017 року за ініціятиви Млинівської районної організації ВО "Свобода" відбувся міжобласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд "Кубок Свободи ‒ 2017". Переможці змагань розділили між собою призовий фонд у розмірі двадцяти тисяч гривень, а команда, що посіла перше місце ‒ отримала ще й перехідний кубок ВО "Свобода".

Цьогоріч, вже вдруге, у турнірі взяли участь вісімнадцять команд з Рівненської та Волинської областей. Серед особливостей турніру ‒ нагородження грошовою винагородою, кубками, медалями та м'ячами для футзалу чотирьох найсильніших команд, кращого гравця, голкіпера, бомбардира та найсправедливішого судді змагань, а основний приз для чемпіонів турніру ‒ десять тисяч гривень призових, трофейний та перехідний чемпіонський кубок. Головним же організатором та меценатом "Кубку Свободи" став голова Млинівської крайової організації "Свободи" Володимир Тутевич.

Переможцями цьогорічного турніру стала команда господарів поля ФК "Свобода Млинів" на чолі з депутатом районної ради від ВО "Свобода" Сергієм Вишневським. Перші ж чемпіони перехідного кубку ФК "Свобода Рівне" пік керівництвом депутата обласної ради свободівця Володимира Валявки, цьогоріч поступилися переможцям у чвертьфіналі та посіли третє місце.

"Причин для проведення таких змагань було кілька: перш за все ‒ стимулювати молодь Млинівщини і Рівненщини до занять спортом, а по-друге ‒ це спосіб дати можливість професійним футболістам не втрачати форму під час міжсезоння. Тепер з впевненістю можна говорити, що турнір став традиційним, а в планах на наступний рік ‒ залучити до участі не лише команди з Рівненщини та Волині, а й з інших областей України та вивести турнір на загальнонаціональний рівень", - зазначає організатор змагань свободівець Володимир Тутевич.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"