ВО "Свобода"

ENG

28 серпня 2017
Рівненські свободівці передали шкільну форму доньці героя Небесної сотні
Рівненські свободівці передали шкільну форму доньці героя Небесної сотні

28 серпня керівники Рівненської обласної і міської організацій ВО "Свобода" Олексій Бучинський та Юрій Осіпчук передали шкільну форму Ашхен Арутюнян - доньці героя Небесної сотні свободівця Георгія Арутюняна. Вже за кілька днів наймолодша донька Героя України стане першокласницею в одній із гімназій Рівного.

"Спільними зусиллями, разом із Юрієм Осіпчуком, свободівцем Олександром Лавруком та волонтерами об'єднання українок "Яворина", допомагаємо сім'ям героїв Небесної сотні та родинам захисників загиблих під час російсько-української війни. Вважаю, що допомога їм - це наш моральний та соціальний обов'язок, адже їх батьки не пошкодували свої життя заради нашого майбутнього та держави", - зазначив Олексій Бучинський.

До слова, свободівці, разом із волонтерами об'єднання "Яворина" допомагає родинам героїв Небесної сотні не вперше. Так з нагоди Дня героїв разом привітали Ашхен із закінченням навчання у дитячому садочку, а перед тим провели благодійні торги - заради підтримки дітей з родин героїв Небесної сотні продавали солодощі власного виробництва.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"