ВО "Свобода"

ENG

19 жовтня 2017
Олег Осуховський: Велика політична реформа не може обмежитися трьома законами
Олег Осуховський: Велика політична реформа не може обмежитися трьома законами

Для подолання корупції та здійснення реальних реформ, окрім трьох вимог вулиці, необхідне ухвалення пакету антикорупційних та антиолігархічних законів. Про це заявив 19 жовтня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу ZIK.

Як зазначив народний депутат, ВО "Свобода" давно запропонувала низку законодавчих ініціятив, спрямованих на подолання корупції та деолігархізацію в державі.

"Окрім законів, які вимагає вулиця ‒ про скасування недоторканности, Антикорупційний суд та зміну виборчого законодавства, необхідно ухвалити ще низку важливих документів. Зокрема, свободівці наполягають на ухваленні законів про тимчасові слідчі комісії, імпічмент Президента, відкликання депутатів, виборність суддів.

Також дуже важливою є низка антиолігархічних ініціятив ВО "Свобода" - про повернення вкрадених капіталів з офшорів, ліквідацію приватних монополій, встановлення прогресивної шкали оподаткування, повернення у власність держави незаконно приватизованих підприємств, передусім енергетичних та инші", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"