ВО "Свобода"

ENG

29 жовтня 2017
За сприяння свободівців у Рівному відбувся футзальний турнір "Пам'яті Степана Бандери"
За сприяння свободівців у Рівному відбувся футзальний турнір "Пам'яті Степана Бандери"

29 жовтня 2017 року в приміщенні ДЮСШ №4 відбувся футзальний турнір "Пам'яті Степана Бандери" серед дитячих команд Рівного. Вже другий рік поспіль ініціаторами проведення таких футбольних змагань є фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Рівненській міській раді.

Цьогоріч географія команд-учасників суттєво розширилася та не обмежилася лише містом Рівне, адже у турнірі змагалися і спортсмени зі Львівщини. Однак переможцями стали підопічні Андрія Мозерова - команда господарів поля "ДЮСШ-4". Варто відзначити, що саме цією командою опікується президент клубу МФК "Кардинал-Рівне" свободівець Володимир Валявка, а нещодавно націоналісти передали тренеру Андрію Мозерову набір спеціальних юнацьких м'ячів для гри у футзал.

"Наша фракція вважає за необхідне підтримувати усі види спорту в місті, зокрема і міні‒футбол. Окрім того вважаємо, що розвиток ігрових видів спорту можливий лише із залученням до цього процесу підростаючого покоління, яке стане на заміну нинішнім зіркам. Саме в цих цілях уже традиційно у жовтні наша фракція організовує футзальний турнір "Пам'яті Степана Бандери" серед гравців до 2004 року народження", - прокоментував заступник голови фракції ВО "Свобода" Олег Карп'як.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"