ВО "Свобода"

ENG

2 листопада 2017
Свободівці привітали колектив Рівненської ЗОШ №25 із трицятилітнім ювілеєм
Свободівці привітали колектив Рівненської ЗОШ №25 із трицятилітнім ювілеєм

2 листопада 2017 року Рівненська загальноосвітня школа №25 відзначила тридцятирічний ювілей від дня заснування. За цей час педагогічний колектив під керівництвом Віри Василівни Кисельовою та Сергія Павловича Лінчука підготували та відкрили двері до дорослого життя майже семи тисячам учнів.

З цим святом учнів, випускників та педагогічний колектив закладу привітали голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський та депутат обларади свободівець. Андрій Бортнік.

"Надзвичайно приємно бачити сьогодні усміхнені обличчя учнів та вчителів. Саме від вас, педагогів, залежить формування підростаючого покоління і з впевненістю можу говорити, що з цим ви справляєтесь навідмінно та прикладаючи усю душу. Знаю це, адже першіі п'ять років шкілконого життя провів саме тут, у нашій "двадцять п'ятій". І за ці роки безтурботного та щасливого дитинства хочу подякувати директору Вірі Василівні. Адже саме ви дали змогу мені та тисячам таких же як я, отримати цінні життєві уроки та знайти свій шлях у майбутнє", - зазначив заступник голови обласної ради Олексій Бучинский.

Активну ж допомогу у проведені капітальних ремонтних робіт у Рівненській ЗОШ №25 надає депутат міської ради свободівець Олег Карпяк. Саме завдяки його активній позиції цього річ з міського б'юджету було виділено 250 тисяч гривень для заміни усіх трьох сотень вікон у школі на нові енегроефективні. По завершенню цих робіт у 2018 році планується провести утеплення усього фасаду будівлі.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"