ВО "Свобода"

ENG

8 листопада 2017
Олег Осуховський: Польська влада не може диктувати Україні звільняти посадовців
Олег Осуховський: Польська влада не може диктувати Україні звільняти посадовців

Керівництво Республіки Польща не може диктувати українській владі, яких посадовців звільняти. Про це заявив 8 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

Він зазначив, що неприпустимо, коли польські урядовці провокують конфлікт.

"Дуже прикрим є факт, коли міністр закордонних справ РП не забажав вшанувати жертв тоталітарних режимів у Музеї "Тюрма на Лонцького". Водночас обурюють заяви польського президента про необхідність звільнення деяких українських посадовців. Це неприпустимо", ‒ наголосив народний депутат.

Він зазначив, що останнім часом поширюються антиукраїнські настрої в польському політикумі та у владі.

"В уряді РП дуже великі антиукраїнські настрої. Це відчула парламентська делегація з України, в складі якої я близько року тому відвідував Польщу. На зустрічах з урядовцями, зокрема в Міністерстві закордонних справ, ми мали багато дискусій стосовно історичного порозуміння.

Необхідно усвідомити: зараз не час для спекуляцій, важливо дбати про майбутнє. Польща повинна розуміти, що саме Україна, українські війська стримують на своїх кордонах ворога, оберігають територіяльну цілісність не лише власної держави, а й наших сусідів. Історією мають займатися історики, а політикою ‒ політики", ‒ наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"