ВО "Свобода"

ENG

22 листопада 2017
Олег Осуховський: Рано чи пізно корупціонерам доведеться відповісти за злочини
Олег Осуховський: Рано чи пізно корупціонерам доведеться відповісти за злочини

Термін давності в корупційних справах не має значення ‒ рано чи пізно злочинцям доведеться відповісти. Про це заявив 22 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в програмі "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Коментуючи висновки робочої групи з вивчення фактів багатомільярдної корупції в урядах Азарова та Яценюка, Олег Осуховський зазначив, що термін давності цих справ не минув.

"Щодо вкрадених 7, 6 мільярда гривень, то в звіті робочої групи були всі докази злочинів. Ми неодноразово зверталися до НАБУ, Антикорупційної прокуратури, Генпрокуратури, СБУ та МВС із вимогою розслідувати факти корупції, але ніхто не був зацікавлений у цьому. Однак термін давності таких злочинів ‒ 15 років, минуло три роки. Тож рано чи пізно корупціонери сядуть за ґрати, а гроші буде повернуто українському народу",‒ зазначив Олег Осуховський.

Народний депутат також наголосив на важливості деофшоризації в державі.

"Потрібно не тільки створювати слідчу комісію в парламенті щодо офшорних скандалів ‒ необхідно ухвалити закон, який подали свободівці про повернення вкрадених в Україні коштів з офшорів, зокрема з Кіпру", ‒ заявив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"