ВО "Свобода"

ENG

30 листопада 2017
Олег Осуховський: Влада не зацікавлена в ліквідації корупційних схем
Олег Осуховський: Влада не зацікавлена в ліквідації корупційних схем

Влада не зацікавлена в тому, щоб корупційні схеми було ліквідовано, а топ-корупціонери сіли за грати. Про це заявив 30 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Зірвано спецоперацію, в результаті якої мали б викрити цілу злочинну схему, до якої причетні посадовці високого рангу. Однак, влада не зацікавлена, щоб такі злочини викривали і чиновники сідали за грати. І ця ситуація із затриманням працівника НАБУ під час спецоперації ‒ сигнал для корупціонерів, що, мовляв, усе під контролем, можете не хвилюватися", - зазначив Олег Осуховський.

За його словами, немає політичної волі знищити корупцію ‒ звідси й намагання дискредитувати антикорупційні органи та саму ідею подолання корупції.

Народний депутат також наголосив на необхідності чіткого розподілу повноважень між правоохоронними та антикорупційними злочинами. "СБУ не повинно займатися економічними злочинами, а насамперед безпекою в державі. Безглуздою є конкуренція між ГПУ та НАБУ. Водночас проявилася проблема відсутності незалежного прослуховування для антикорупційного бюро, необхідно змінити цю ситуацію. Загалом має бути чіткий розподіл повноважень між правоохоронними та антикорупційними органами", - зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"