ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2017
Олег Осуховський: Влада прагне контролювати антикорупційний комітет парламенту
Олег Осуховський: Влада прагне контролювати антикорупційний комітет парламенту

Влада прагне керувати антикорупційним комітетом парламенту в ручному режимі. Про це заявив 6 грудня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Антикорупційний комітет ВРУ підготував багато законопроєктів, зокрема про створення НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАЗК. Ми зацікавлені, аби антикорупційні органи працювали ефективно. Також комітет відстоює обрання незалежного авдитора НАБУ від Верховної Ради ‒ тільки в такому разі можливе об'єктивне оцінювання діяльності бюра. Влада ж прагне призначити потрібну їй кандидатуру, аби усунути Ситника з посади.

Після того, як в комітет поповнився трьома народними депутатами від БПП, виникла провладна більшість. Комітетом хочуть керувати в ручному режимі за вказівкою "згори", - наголосив народний депутат.

За його словами, комітет має набагато важливіші й нагальніші завдання, аніж зміна голови. "Це і створення Спеціалізованого антикорупційного суду, забезпечення незалежного прослуховування для НАБУ і загалом ‒ забезпечення незалежної і ефективної роботи органів з подолання корупції", - зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"