ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2017
Олег Осуховський: Через дії влади Україна може втратити підтримку Заходу
Олег Осуховський: Через дії влади Україна може втратити підтримку Заходу

Через небажання влади долати корупцію Україна може втратити підтримку Заходу. Про це заявив 7 грудня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський на брифінгу в Верховній Раді України.

За його словами, з боку Евросоюзу та США лунають заяви, в яких засуджують небажання влади долати корупцію, і це попередження, що Україна може втратити підтримку Заходу.

"Ми вимагаємо від влади припинити політичні ігрища. Свого часу парламент ухвалив 144 закони, як того вимагав ЕС, зокрема про створення НАБУ, Антикорупційної прокуратури, НАЗК. У результаті ми отримали безвізовий режим та угоду про асоціацію з Европейським Союзом, до яких так довго йшли. Водночас Захід підтримав нас, застосувавши санкції щодо Росії. І от тепер ми можемо це втратити", - зазначив Олег Осуховський.

За словами народного депутата, свободівці вимагають не допустити розгляду законопроєкту, який дозволяє парламенту висловлювати недовіру і звільняти керівництво антикорупційних органів.

"Цього не можна допустити. Влада врешті має зрозуміти, що такі дії - загроза для майбутнього України", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"