ВО "Свобода"

ENG

13 грудня 2017
Олег Осуховський: Із законом про звільнення Донбасу та Криму спізнилися на три роки
Олег Осуховський: Із законом про звільнення Донбасу та Криму спізнилися на три роки

ВО "Свобода" ще в 2014 році зареєструвала проекти постанов, які стосуються повернення Донбасу та Криму, однак їх досі ігнорують у парламенті. Про це заявив 13 грудня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Прямий".

"Свобода" ще 2014 року зареєструвала проекти постанов про розірвання дипломатичних відносин із агресором, припинення торгівлі з РФ та бойовиками, встановлення візового режиму для громадян Росії. І ці постанови необхідно було ухвалювати ще тоді ж, понад три роки тому. Однак їх досі ігнорують", - зазначив Олег Осуховський.

Водночас, за його словами, у законі про реінтеграцію Донбасу не може бути ніякого посилання на Мінські домовленості чи на резолюцію ООН з цього питання.

"Свободівці наполягають на тім, аби було покарано бойовиків та колабораціоністів, було захищено внутрішніх переселенців. І, звичайно, ніяких виборів до звільнення окупованих територій та відновлення кордонів і ніякого "особливого статусу". Водночас необхідно передбачити план повернення Криму", - наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"