ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2017
Олег Осуховський: Корумпована олігархічна влада ‒ причина низького рівня життя українців
Олег Осуховський: Корумпована олігархічна влада ‒ причина низького рівня життя українців

Падіння гривні свідчить про те, що уряд і Нацбанк не здатні контролювати фінансово-економічну ситуацію в державі. Про це заявив 19 грудня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "NewsOne".

"Уряд на кінець наступного року прогнозував курс в межах 30 гривень за долар, але бачимо, що вже зараз гривня упала до 28 за долар. Це свідчить про недолугу політику уряду та зокрема Нацбанку, який вже тривалий час не має керівника", ‒ зазначив Олег Осуховський.

За його словами, ймовірно найближчим часом розглядатимуть питання призначення голови Національного банку.

"Необхідно призначити керівника НБУ замість Гонтарєвої, яка в затяжній відпустці. І звичайно, було б справедливим, аби Гонтарєва не просто звільнилася, а й відповіла за зловживання", ‒ наголосив народний депутат.

За його словами, олігархічна корумпована влада ‒ причина низького рівня життя українців.

"Доки буде панувати корупція, доти ми спостерігатимемо величезну прірву між купкою олігархів-багатіїв та українцями, які ледве виживають. Якщо ця влада не здатна змінити ситуацію в державі на краще, таку владу треба змінювати", ‒ зазначив націоналіст.

Прес-служба ВО "Свобода"