ВО "Свобода"

ENG

28 грудня 2017
Олег Осуховський: Владі тепер не потрібен закон про деокупацію Донбасу й Криму
Олег Осуховський: Владі тепер не потрібен закон про деокупацію Донбасу й Криму

Видається, що владі не потрібен так званий закон про деокупацію Донбасу й Криму ‒ вона зупинилася на тім, що було продовжено дію закону про особливий статус Донбасу. Про це заявив 28 грудня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Рада".

"Таке враження, що владі було важливо протягнути закон, який продовжував так звані особливі умови самоврядування на окремих територіях Донецької та Луганської областей. Саме з цією метою було стільки розмов довкола президентського законопроєкту про реінтеграцію. І от тепер бачимо, що влада зовсім не поспішає з ухваленням цього закону із врахуванням поправок", ‒ зазначив народний депутат.

За його словами, необхідно законодавчо врегулювати й окреслити стратегію звільнення та повернення окупованих територій, подолання наслідків окупації.

"Причому це потрібно було зробити ще в 2014 році. Саме тоді свободівці запропонували низку ініціатив, зокрема стосовно припинення дипломатичних відносин з Росією, припинення торгівлі з окупантами, запровадження візового режиму для громадян РФ та інше. Однак влада не розуміє важливості таких кроків. Звичайно, ми не можемо допустити ніяких виборів на Донбасі до повного контролю над кордоном, ніякої амністії злочинцям ‒ ті, хто воював проти України, мають відповісти перед законом", ‒наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"