ВО "Свобода"

ENG

15 січня
Олег Осуховський: У законопроєкті стосовно Донбасу немає стратегії відновлення суверенітету
Олег Осуховський: У законопроєкті стосовно Донбасу немає стратегії відновлення суверенітету

Законопроєкт про реінтеграцію Донбасу не містить стратегії відновлення суверенітету на окупованих територіях. Про це заявив 15 січня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Прямий".

"Так, у законопроєкті названо Росію агресором, але це і так всі розуміють. А що далі? Чому стосовно держави-агресора немає розірвання дипломатичних відносин, чому нема припинення торгівлі з РФ та окупованими територіями, чому нема припинення безвізового режиму з Росією? Законопроєкт начебто має на меті "забезпечення державного суверенітету на окупованих територіях", але ми не бачимо шляхів для досягнення цього суверенітету. Чому влада не пропонує стратегію національної безпеки і оборони, причому не на рік-два, а на десятиліття?" - зазначив народний депутат.

Він також наголосив, що якби ще 2014 року було запроваджено воєнний стан, уся економіка була б переведена на воєнні рейки, вся держави працювала би для перемоги, то вже дотепер Україна повернула би тимчасово окуповані території і війна припинилася б.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"