ВО "Свобода"

ENG

18 січня
Олег Осуховський: Під час війни не може бути й мови про приватизацію підприємств
Олег Осуховський: Під час війни не може бути й мови про приватизацію підприємств

Під час війни не може бути й мови про приватизацію державних підприємств. Про це заявив 18 січня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Київ".

Народний депутат зазначив, що державні підприємства свідомо доводять до банкрутства, а потім за безцінь приватизовують.

"Необхідно призначити ефективний менеджмент, усунути корупційні схеми, тоді підприємства працюватимуть для вітчизняної економіки, для українського народу. Під час війни не можна продавати державні підприємства. Навпаки ‒ наша політична сила ініціює повернення в державну власність раніше приватизованих підприємств енергетичної галузі, аби власники-олігархи не диктували свої тарифи і умови", - зазначив Олег Осуховський.

За його словами, за час незалежності приватизовано 29 тисяч підприємств, але від цього нема користі.

"Що з цього має український народ? Нічого. Поскуповували олігархи, зокрема російські, і знищили підприємства. Яскравий приклад ‒ Львівський автобусний завод, який купили брати Чуркіни й перетворили в руїну. Так само знищили Миколаївський суднобудівний завод. Не можна допустити такого знову", ‒ наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО "Свобода"