ВО "Свобода"

ENG

24 січня
Олег Осуховський: Винні відповідатимуть і за Харківські угоди, і за розстріл Майдану, і за війну
Олег Осуховський: Винні відповідатимуть і за Харківські угоди, і за розстріл Майдану, і за війну

Поплічники Януковича відповідатимуть і за Харківські угоди, і за розстріл Майдану, і за державну зраду. Про це заявив 24 січня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "Еспресо. TV".

За словами Олега Осуховського, є злочини, в яких нема терміну давності, й рано чи пізно за них доведеться відповідати.

"Мають відповісти і автори Харківських угод, і народні депутати, які за них голосували. Це злочинне рішення стало грунтом для окупації Криму та передвісником війни. Так само рано чи пізно доведеться відповісти Януковичу і його поплічникам за державну зраду, за злочини проти Майдану, за війну, яку вони принесли на нашу землю", - зазначив народний депутат.

За його словами, якби в 2014 році було ухвалено законопроєкт про люстрацію, який пропонувала "Свобода", то послідовники злочинної Партії регіонів не потрапили би знову до влади.

"Якби парламент підтримав свободівський закон про очищення влади, який передбачав люстрацію кандидатів на виборні посади, то в цьому парламенті не було би представників колишньої Партії регіонів", - наголосив він.

Прес-служба ВО "Свобода"