ВО "Свобода"

ENG

30 січня
Олег Осуховський: Із ворогом ‒ ніякої торгівлі
Олег Осуховський: Із ворогом ‒ ніякої торгівлі

Влада в Україні має застосовувати жорсткі санкції щодо російського бізнесу, а не торгувати з ворогом. Про це заявив 30 січня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "112. Україна".

Коментуючи оприлюднення "Кремлівської доповіді" Мінфіном США, Олег Осуховський зазначив, що це черговий удар по Путіну, і варто очікувати на більш серйозні санкції стосовно російських можновладців та олігархів. Водночас він наголошує, що влада в Україні має демонструвати такий самий тиск на Кремль.

"Влада в Україні також має демонструвати свою протидію агресорові, зокрема запроваджувати суворі санкції. Натомість ми бачимо, що вона підтримує торгівлю з агресором. Свободівці ще в 2014 році зареєстрували проект постанови про припинення торгівлі з РФ, але чомусь останніми роками обсяги торгівлі лише зростають", ‒ зазначив народний депутат.

Він навів приклади, як Україна втрачає кошти через російський бізнес, як зупиняються підприємства, зокрема йдеться про хімічну промисловість, виробництво міндобрив.

Прес-служба ВО "Свобода"