ВО "Свобода"

ENG

18 травня
Рівненська облрада вимагає втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Рівненська облрада вимагає втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

18 травня 2018 року під час чергового сесійного засідання депутати Рівненської облради, за ініціятиви фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ухвалили звернення до Верховної Ради України з вимогою винести на розгляд Антиолігархічний пакет докорінних економічних перетворень.

Нині найбільшою бідою України є корупція, а олігархи є головним гальмом розвитку та втілення реформ упродовж чверті століття. Поки українська нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями.

"Майже всі ці проекти зареєстровані у Верховній Раді, залишилось за них лише проголосувати. Зокрема, йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики та справедливі тарифи. Нагадаю, що деолігархізація була однією із вимог Революції Гідності, тому Верховна Рада нині мусить дослухатися до свого працедавця - українського народу", - зазначив керівник Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Напередодні ж засідання Рівненської облради на підтримку Антиолігархічного пакету виступили Млинівська та Рівненська районні ради.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"