ВО "Свобода"

ENG

20 травня
Українське товариство глухих відсвяткувало своє 85-річчя
Українське товариство глухих відсвяткувало своє 85-річчя

20 травня 2018 року в Рівному відбулися урочистості з нагоди вісімдесят п'ятої річниці від заснування Українського товариства глухих. Привітав членів Рівненського осередку товариства, їх друзів та усіх присутніх голова Рівненського обласного осередку ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

"Упродовж десятиліть загальнодержавна політика цілеспрямовано оминала проблеми людей із вадами слуху. Тому часто єдиним прихистком та місцем де вас завжди підтримують ставало УТОГ. Саме товариство сприяє професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захисті ваших законних прав. Нині ж нам потрібно рухатися до загальносвітової практики, коли люди із обмеженими можливостями можуть бути повноцінними членами суспільства та не відчувати до себе "інакшого" ставлення" - зазначив націоналіст.

По тому Олексій Бучинський відзначив цінними подарунками від ВО "Свобода" членів торавиства за активну позицію, чуйне ставлення до людей із особливими потребами, вагомий внесок у соціальну та трудову адаптацію осіб з вадами слуху.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"