ВО "Свобода"

ENG

21 червня
Олег Осуховський: Щоб зупинити корупцію в оборонному секторі, необхідний суворий контроль
Олег Осуховський: Щоб зупинити корупцію в оборонному секторі, необхідний суворий контроль

Закон про національну безпеку має передбачати ретельний контроль над галуззю безпеки і оборони. Про це заявив 21 червня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський в етері телеканалу "112. Україна".

"Щоб знищити корупцію в оборонному секторі, в силових структурах, необхідно на законодавчому рівні передбачити суворий контроль у цих галузях, зокрема, парламентський, громадський. Чому західні партнери так наполягають на ухваленні закону про нацбезпеку? Тому що вони хочуть знати, що у війську та спецслужбах не буде свавілля, розквіту корупції, що буде контроль. Вони хочуть бачити, що відбуваються реформи, без яких не можлива інтеграція України в НАТО", - наголосив народний депутат.

Він нагадав про корупційні скандали в Міністерстві оборони і наголосив, що такі ганебні явища неприпустимі в державі, яка протистоїть агресії.

"Найбільша ганьба ‒ наживатися на війні. Неприпустимо, щоб у країні, яка воює, хтось використовував біду для власної наживи, займався мародерством. Тому найперше завдання для реформування галузі безпеки і оборони ‒ це знищення корупції", - зазначив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"