ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
У стінах Рівненської ОДА свободівець Олексій Бучинський озвучив резолюцію на підтримку затриманих блокадників
У стінах Рівненської ОДА свободівець Олексій Бучинський озвучив резолюцію на підтримку затриманих блокадників

Під час нічної акції протесту у стінах Рівненської ОДА, свободівець Олексій Бучинський озвучив представникам влади резолюцію на підтримку затриманих блокадників. 13 березня 2017 року починаючи з 20:00 активісти та представники націоналістичних організацій, у тому числі ВО "Свобода", "Правий сектор" та "Національний корпус" стихійно зібралися під стінами Рівненської ОДА через побиття та затримання на станції "Кривий Торець" учасників торгівельної блокади з тимчасово окупованими територіями. Після опівночі до активістів з'явився голова ОДА Олексій Муляренко. Після цього близько сотні пікетувальників зайшли до будівлі обласної адміністрації, ще стільки ж чекали біля запалених шин.

Шини під стінами Рівненської ОДА
Шини під стінами Рівненської ОДА

"Події на "Кривому Торці" ‒ це вирок для цієї влади. Влади бариг, для якої бізнес на крові ‒ понад усе. Ми вимагаємо:

• Перш за все ‒ звільнення блокадників, яких сьогодні жорстоко побили і затримали правоохоронці!

• Звільнити з посади заступника голови Нацполіції українофоба В'ячеслава Амброськіна, всі ж керівники силових відомств повинні негайно та публічно прозвітувати про свої накази, а Верховна рада має дати їм відповідну оцінку. Хай вся Україна побачить, хто має більшість у Раді: народ чи олігархи.

• Від депутатів парламенту ‒ негайно ухвалити закон про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України та країною-агресором. Якщо за три роки вам, маючи на початках конституційну більшість, забракло часу, волі чи бажання напрацювати свій законопроект ‒ підтримайте законопроект "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України" №2066а, який ховаєте під сукном ще з 2015 року.

• Зупиніть будь-яку торгівлю з т. зв. "Д-ЛНР" та Росій ською Федерацією ‒ торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. "особливого статусу Донбасу".

• Від представників місцевої влади ‒ негайно висловити свою офіційну позицію стосовно блокади торгівельних відносин із окупованими територіями", - зазначив керівник обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"