ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Рівненська обласна рада клопоче про збереження робочих місць працівників "Рівнеазоту"
Рівненська обласна рада клопоче про збереження робочих місць працівників "Рівнеазоту"

17 березня 2017 року, за ініціятиви свободівця Володимира Валявки, Рівненська обласна рада звернулася до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з клопотання про збереження робочих місць працівників ПАТ "Рівнеазот" та проханням розглянути можливість націоналізації підприємства, як стратегічно важливого для Рівненщини.

Напередодні оператор національної газотранспортної системи "Укртрансгаз" розпочав процедуру обмеження газопостачання для "Рівнеазоту". Таке рішення було прийнято у зв'язку із заборгованістю за послуги транспортування газу за лютий, відсутністю підтверджених обсягів газу та авансового платежу на березень місяць. Через різке падіння тиску газу, відбулася повна автоматична зупинка виробництва, також можливе припинення роботи лінії очисних споруд підприємства та міста, що призведе до екологічної катастрофи у Рівному. Адже 70% всіх стоків міста перероблюють очисні споруди "Рівнеазоту". Також, вірогідніше за все, трудовий колектив підприємства, тобто понад три тисячі жителі Рівного, може бути скорочений та залишиться без заробітної плати, через нестачу обігових коштів.

Володимир Валявка
Володимир Валявка

"Рівнеазот" - одне з найбільших промислових та бюджетоутворюючих підприємств міста Рівного та області загалом. На "Азоті" працює понад три тисячі жителів Рівного. Лише за один місяць роботи ПАТ "Рівнеазот" сплачує податків та відрахувань на суму близько 5 млн. грн. до міської скарбниці. Крім того, на очисних спорудах цього підприємства очищається 70 % господарсько-фекальних стоків обласного центру. Тому необхідно забезпечити збереження роботи підприємства та гарантувати робочі місця його працівникам", - зазначив депутат Рівненської обласної ради свободівець Володимир Валявка.

Також, у зв'язку із ситуацією, що склалася довкола власника групи компаній OSTСHEM, до котрої входить і "Рівнеазот" та через стратегічну значимість підприємства для області депутати клопотали перед Кабміном розглянути можливість націоналізації підприємства.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"