ВО "Свобода"

ENG

31 березня 2017
За ініціятиви свободівців вояки УПА та репресовані Рівненщини отримають додаткові щомісячні виплати
За ініціятиви свободівців вояки УПА та репресовані Рівненщини отримають додаткові щомісячні виплати

Керівник фракції ВО "Свобода" у Рівненській обласній раді Олександр Савчук ініціював встановлення щомісячної матеріальної допомоги для вояків УПА, репресованих та реабілітованих осіб. Таке рішення підтримали депутати облради під час минулого сесійного засідання.

Фракція свободівців, на чолі із Олександром Савчуком, розробила проєкт рішень, яким рекомендує Департаменту соціального захисту населення скласти поіменні списки пенсіонерів, що отримують щомісячну пенсію у розмірі не вище 1500 гривень, вояків УПА, репресованих і реабілітованих осіб віком понад 70 років. Найближчого ж пленарного засідання депутати затвердять ці списки та встановлять кожному з цих пенсіонерів додаткові щомісячні виплати в розмірі від двохсот гривень.

"Нині більшість пенсіонерів Рівненщини доведені недолугою, проолігархічною політикою всіх урядів України до рівня проживання нижчого за межу бідності. Пенсійний же фонд фактично знаходиться на межі "банкрутства", через нехтування нормами людської моралі та зневаги до норм Європейської соціальної хартії. Та навіть попри те, що Рівненська область є дотаційною, ми зобов'язані нести відповідальність перед жителями Рівненщини та потурбуватися про людей, які працювали все своє життя на благо України та нашого краю", - зазначив свободівець Олександр Савчук.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"