ВО "Свобода"

ENG

5 квітня 2017
Рівненська обласна рада вимагає звільнити членів НКРЕКП, які причетні до введення абонплати за газопостачання
Рівненська обласна рада вимагає звільнити членів НКРЕКП, які причетні до введення абонплати за газопостачання

5 квітня 2017 року Рівненська обласна рада звернулась до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з вимогою негайно скасувати грабіжницьке рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання, а осіб причетних до його прийняття ‒ звільнити. Ініціювали таке звернення фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", "Батьківщина" та інші політичні сили.

З першого квітня кожна родина буде змушена додатково платити за газ від п'ятдесяти до ста тридцяти шести гривень. Це невважаючи на і так завищені "драконівські" тарифи. У майже половини українців середньомісячний платіж за газ зросте удвічі. Субсидія ж на цю додаткову абонентську плату не поширюється. Тобто у черговий раз влада хоче нажитися та залатати дірки у б'юджеті за кошт пересічних українців.

Олександр Савчук
Олександр Савчук

"Найбільший цинізм у цій ситуації ‒ це той факт, що українці змушені платити за підключення до системи газу, тієї системи, яку, частіше всього, будували за свій власні гроші та безкоштовно передавали на баланс газовій компанії для обслуговування. НКРЕКП говорить про можливість тепер вибору постачальника газу, однак у країні є лише одне таке підприємство, яка належить олігарху Фірташу. Тобто у когось виникло бажання вічно годуватися з газової труби, за рахунок людей. Ми цього допустити не можемо!" - зазначив голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександр Савчук.

За результатами роботи позачергової сесії Рівненської облради більшість депутатів підтримали таку ініціятиву та проголосували за проект звернення.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"