ВО "Свобода"

ENG

13 квітня 2017
Рівненські націоналісти пікетували проти діяльності "Сбербанку"
Рівненські націоналісти пікетували проти діяльності "Сбербанку"

13 квітня 2017 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", "Правого сектору" та "Національного корпусу" протестували проти діяльності на території України та Рівненщини Сбербанку".

Фасад Сбербанку
Фасад Сбербанку

Націоналісти зачитали спільну резолюцію з вимогами припинити всі фінансові операції банку на території Рівного та України загалом. Така вимога сформована, оскільки більшістю акцій кінцевого розпорядника коштів "Сбербанку Росії" володіє Центральний банк Російської Федерації. Тому недопустимо, щоб у час коли від військової агресії Російської Федерації гинуть українські воїни на території нашої держави діяв банк окупантів.

Олексій Бучинський
Олексій Бучинський

"Важко уявити, аби в часи Другої світової війни на теренах Британії працювали німецькі чи італійські фінансові установи. Тому недопустимо, щоби під час російсько-української війни у Рівному діяв "Сбербанк Росії". Вважаємо його роботу такою, що побудована на крові наших захисників та покликана підірвати економічну безпеку України.

Сьогодні спільно із "Правим Сектором" та Національним корпусом" свободівці передали керівництву банку резолюцію з нашими вимогами. У випадку неприпинення фінансової діяльності банку протягом десяти календарних днів, націоналісти залишають за собою право розпочати безстрокову акцію протесту заради зупинки роботи банку", - прокоментував голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"