ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Дубровицькі свободівці виступили проти підвищення тарифів на водопостачання
Дубровицькі свободівці виступили проти підвищення тарифів на водопостачання

19 травня 2017 року за ініціятиви голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Анатолія Задорожного на сесійне засідання Дубровицької міської ради було винесено проєкт рішення, яким скасовувалась постанова виконавчого комітету міста "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення". Саме цим рішення міського виконкому наприкінці квітня встановлено нові тарифи на послуги водопостачання, які надаються комунальним підприємством міської ради "Водоканал".

Більшість депутатів, на чолі з міським головою, не підтримали ініціятиву свободівців та вирішили лишити в силі нові здирницькі тарифи на водопостачання. Відтак містянам доведеться сплачувати 12 гривень за кубічний метр води та 19, 5 гривень за водовідведення, інші ж споживачі в місті платитимуть по 24 та 42 гривні за кубічний метр відповідно.

Дивною у цій ситуації виявилася поведінка представників инших політичних партій, що на загальнонаціональному рівні нібито борються за зниження тарифів. У Дубровиці представники цих політичних сил у міськвиконкомі виявилися одними з ініціяторів підвищення тарифів, а у міській раді злякалися відмінити антинародне рішення.

"Не спробувавши оптимізувати чи реорганізувати діяльність комунального підприємства "Водоканал", члени виконкому безвідповідально переклали увесь фінансовий тягар утримання підприємства на споживачів. Себто за неефективну роботу керівництва підприємства розплачуватимуться прості дубровиччани. Для ефективнішої роботи, наша фракція пропонувала об'єднати КП "Будинкоуправління" і КП "Водоканал", - підсумував свободівець Анатолій Задорожний.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"