ВО "Свобода"

ENG

28 травня 2017
"Наша земля - наші Герої", - у Рівному відбувся традиційний шаховий турнір до Дня Героїв
"Наша земля - наші Герої", - у Рівному відбувся традиційний шаховий турнір до Дня Героїв

28 травня 2017 року за ініціятиви Рівненської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Рівному відбувся четвертий традиційний шаховий турнір "Наша земля ‒ наші Герої" з нагоди Дня Героїв.

У міському парту культури імени Тараса Шевченка зібралося кількадесят охочих взяти участь у змаганнях та у кілька разів більше вболівальників. Упродовж турніру свободівці, зокрема депутати обласної ради Олександр Савчук та Олександр Гомон, розповідали учасникам про славі традиції українського націоналізму та історію творення Дня Героїв. За підсумками шахових протистоянь усі учасники отримали грошові призи від обласної організації ВО "Свобода".

"Для того аби створити суверенну та могутню Українську Держави, ми повинні пам'ятати про наших Героїв ‒ тих хто не пошкодували своїх життів, ставши до боротьби за національну ідею: мужні козаки, вояки часів УНР, упівці та сучасні захисники України. Вперше ж це свято відзначили наші провідники, таким чином вшанувавши пам'ять вбитого керівника ОУН ‒ Євгена Коновальця. Ми ж зобов'язані пам'ятати імена всіх українських героїв та зробити цей день державним святом", - зазначив голова обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"