ВО "Свобода"

ENG

5 червня 2017
За підтримки свободівця Олега Карпяка тисячі танцюристів змагалися у Рівному
За підтримки свободівця Олега Карпяка тисячі танцюристів змагалися у Рівному

5 червня 2017 року молоді та талановиті танцюристи з'їхалися до Рівного аби взяти участь у п'ятому Всеукраїнському турнірі зі спортивно-бальних танців "Крок до зірок", який відбувся за сприяння депутата Рівненської міської ради від ВО "Свобода" Олега Карпяка.

З упевненістю можна говорити, що ювілейний п'ятий "Крок до зірок" став одним із найбільших танцювальних марафонів у країні. Загалом же, в різних вікових категоріях, у турнірі змагалися понад тисячу танцюристів, а наймолодшій учасниці ‒ лише три роки. Представництво регіонів команд-учасників об'єднало всю Україну, до слова цьогоріч вперше змагалися учасники із Харкова та Кропивницького.

"Приємно, що в нас така талановита молодь і що є турніри, які допомагають дітям спробувати свої сили та проявити себе. Тому я із задоволенням долучився до підтримки цих змагань, адже вважаю, що спорт, танці та всі позитивні види проведення дозвілля наших дітей потрібно підтримувати та розвивати. І цьогорічний турнір "Крок до зірок" це ще раз довів. Адже скільки позитиву та емоцій подарували танцюристи під час своїх виступів. Особливо, коли на паркет вийшли найменші учасники, це просто не передати словами. Дивлячись на них розумієш, що все це не дарма і Рівне справді має ким гордитися", - зазначив свободівець Олег Карп'як.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"