ВО "Свобода"

ENG

8 червня 2017
Рівненська обласна рада виступила за легалізацію цивільної зброї
Рівненська обласна рада виступила за легалізацію цивільної зброї

Під час пленарного засідання Рівненська обласна рада звернулася до керівництва держави з проханням пришвидшити прийняття та впровадження Законів України стосовно обігу вогнепальної зброї цивільного призначення. Ініціяторами втілення такого рішення стали заступник голови облради свободівець Олексій Бучинський, а також представники "Національного корпусу" та "Української асоціації власників вогнепальної зброї".

Причиною прийняття рішення стала стурбованість зростанням рівня злочинності в країні та на Рівненщині зокрема. Лише минулоріч в області обліковано 12016 злочинів, що на 8, 3 відсотка вище, аніж у 2015. Конституціє України гарантує громадянам права на захист життя від посягань, безпеку людини та непорушність приватної власності. Зареєстровані у Верховній Раді законопроекти "Про вогнепальну зброю цивільного призначення" та "Про цивільну зброю і боєприпаси" нададуть громадянам можливість захистити ці невід'ємні права.

"Держава повинна дозволити простим людям мати можливість самим захистити себе, своїх рідних та своє майно від протиправних посягань, як це прийнято в багатьох розвинених і демократичних країнах. Окрім того в умовах ведення росіясько-української війни на Донбасі ці законопроекти важливі ще й для захисту колективних прав та збереженню територіальної цілісності і недоторканості кордонів України", - зазначив свободівець Олексій Бучинський.

Також націоналіст наводить ще один вагомий аргумент на підтримку легалізації цивільної зброї. З прийняттям відповідного законодавства цивілізований вільний обіг зброї зможе побороти значне зростання "чорного" ринку.

За результатами голосування більшість депутатів підтримали спільний проект націоналістів та зброярів та направили його на розгляд Президенту України, Кабінету міністрів та Голові Верховної Ради.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"