ВО "Свобода"

ENG

14 червня 2017
Рівненська "Молодь Свободи" поновила інформаційні дошки Євгену Коновальцю та Роману Шухевичу
Рівненська "Молодь Свободи" поновила інформаційні дошки Євгену Коновальцю та Роману Шухевичу

З нагоди уродин полковника армії УНР Євгена Коновальця, 14 червня 2017 року активісти молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" та Рівненської міської організації ВО "Свобода" поновили інформаційні дошки, присвячені українським героям, на зупинках громадського транспорту обласного центру.

Зупинка на розі вулиць Євгена Коновальця та Андрія Мельника знову прикрашена портретом полковника армії УНР. Також, з метою популяризації визначних постатей української історії часів національно-визвольної боротьби, на дошці зазначені короткі біографічні відомості про Євгена Коновальця та його внесок у створення Української Держави.

Зупинка Романа Шухевича
Зупинка Романа Шухевича

Цього ж дня "Молодь Свободи" поновила ще й інформаційну дошку Головнокомандувачу Української повстанської армії Роману Шухевичу, що розміщена на зупинці на однойменній вулиці Рівного.

"Нова націоналістична генерація молоді повинна черпати дух боротьби з тих особистостей, які творили історію української нації, такі акції не повинні бути поодинокими і ми обов'язково будемо продовжувати їх задля утвердження націоналізму серед широкого студентського та молодіжного загалу", ‒ зазначив голова місцевого осередку "Студентської Свободи" Станіслав Ткачук.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"