ВО "Свобода"

ENG

18 червня 2017
Рівненська "Яворина" провела благодійний ярмарок аби зібрати кошти на лікування Катерини Свириди
Рівненська "Яворина" провела благодійний ярмарок аби зібрати кошти на лікування Катерини Свириди

18 червня 2017 року на території Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви" представниці Рівненського та Радивилівського об'єднання українок "Яворина" провели благодійний ярмарок. Основна мета акції ‒ збір коштів на допомогу Свириді Катерині, що страждає від синдрому Гієна-Барре.

До участи у ярмарці долучилися і лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та керівник обласного осередку партії Олексій Бучинський.

Олег Тягнибок на ярмарку "Яворини"
Олег Тягнибок на ярмарку "Яворини"
Самі ж "яворинки" готувалися до проведення заздалегідь, а в ніч перед вшанування героїв-козаків поблизу Берестечка готували випічку, аби почастувати гостей свята свіжими ласощами.

"Хочу висловити особливу подяку Годині Марії, Верещук Оксані і Валерії, Кондик Вікторії та Соломії за смаколики, які дівчата готували вночі щоб вони були свіженькими. Ми завжди відчуємо підтримку та допомогу Рівненської "Студентської Свободи" в особі Яни Повстенко та Станіслава Ткачука. Лише спільно ми переможемо", - зазначила очільниця обласного осередку "Яворини" Ольга Шустік.

Закликаємо долучитися до допомоги Катерині Свириді, адже попри свій юний вік (23 роки) дівчина страждає від симптомів хвороби. У Катерини повні стю паралізовані нижні кінцівки та частково руки, має проблеми з диханням. Вартість двох курсів лікування перед початком реабілітації 266 тисяч гривень.

Реквізити: Приватбанк 4149 4978 6931 5988 (Коник Ольга ‒ довірена особа), Телефон мами Катерини 0993416915 (Свирида Марина).

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"