ВО "Свобода"

ENG

21 серпня 2017
Олег Тягнибок представив положення Національного маніфесту жителям Рівненщини
Олег Тягнибок представив положення Національного маніфесту жителям Рівненщини

20 серпня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок разом із народним депутатом-свободівцем Олегом Осуховським та головою обласної організації об'єднання Олексієм Бучинським представили жителям міст Костопіль та Сарни, що на Рівненщині, головні положення Національного маніфесту.

Зустріч у Костополі розпочалася вшануванням пам'яти сучасних українських героїв, адже саме тут народився Герой Небесної Сотні Валерій Опанасюк, а протягом останніх років московсько-української війни Костопільщина втратила вісьмох вояків. Певно, саме тому найбільше місцеві жителі цікавилися в очільника націоналістів та присутнього на зустрічі міського голови Конотопа свободівця Артема Семеніхіна тим, як здобути перемогу на російськими окупантами.

Водночас громада запитувала в лідера ВО "Свобода" про суть об'єднавчого процесу між українськими націоналістичними політсилами.

"Наш меморандум, підписаний спільно з "Правим сектором", "Національним корпусом", ОУН, Конгресом українських націоналістів та іншими патріотичними організаціями, окреслює коло національних інтересів держави. Це червона лінія, за яку ми не дозволимо перейти сьогоднішній владі. Адже нині вони хочуть розпродати нашу землю та стратегічні підприємства і вести торгівельні відносини з окупантами та терористами. Тому ми вважаємо, що нині необхідне повне перезавантаження влади та зміна курсу держави з акцентом на зміцнення нашого війська, запровадження дієвих санкцій проти агресора, зміна нормандського формату переговорів на будапештський", ‒ зазначив Олег Тягнибок.

Під час виступу перед громадою Сарненщини Олег Тягнибок вручив посвідчення члена ВО "Свобода" одному із найстарших бійців УПА дев'яностодворічному Степану Бакунцю (Олександру Шмалюку).

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"