ВО "Свобода"

ENG

29 серпня 2017
Юрій Осіпчук: Пам'ятник Бандері в Рівному потрібно було встановити ще чверть століття тому
Юрій Осіпчук: Пам'ятник Бандері в Рівному потрібно було встановити ще чверть століття тому

29 серпня 2017 року відбулося перше засідання робочої групи Рівненської міської ради під керівництвом свободівця Юрія Осіпчука. Головна мета роботи ‒ зведення пам'ятника провіднику української нації Степану Бандері на однойменній вулиці обласного центру.

Кілька місяців тому за ініціятиви фракції ВО "Свобода" у Рівнераді та її керівника Юрія Осіпчука депутати затвердили рішення про необхідність встановлення у місті повноцінного па'мятника Степану Бандері. Саме з цією метою утворили комісію, до складу якої увійшли представники усіх депутатських фракцій. На першому засіданні депутати узгодили план дій: необхідно провести конкурс проектів меморіалу, виділити кошти для створення проектно-кошторисної документації та включити до складу комісії ще й представників управління комунального будівництва та культури.

"Пaм'ятник Степану Бaндері требa було встaновити ще чверть cтоліття тoму. Аджe постать Провідника має бути нeвід'ємним eлементом нaціонально-пaтріотичного виховaння молоді. Тїєю силою, що вcеляє віру в міць нашої нaції, її незлaмність та нeпоборність. Нa жаль, cвого часу цього зроблено не було і тепeр бaчимо нaслідки на сході Укрaїни", - зазначив голова міської організації ВО "Свобода" Юрій Осіпчук.

Окрім того, комісія на чолі із свободівцем вирішила про необхідність георгафічного означення місця встановлення пам'ятника ‒ на розі вулиць В'ячеслава Чорновола та Степана Бандери з'явиться площа Степана Бандери.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"