ВО "Свобода"

ENG

21 листопада 2017
За ініціятиви "Студентської Свободи" у Рівному пройшов марш Гідности та Свободи
За ініціятиви "Студентської Свободи" у Рівному пройшов марш Гідности та Свободи

21 листопада 2017 року Рівненський осередок "Студентської Свободи", спільно із молодіжною організацією "Сокіл" та студентами історико-соціологічного факультету РДГУ провели марш Гідности та Свободи приурочений до четвертої річниці початку Революції Гідности.

Вигукуючи націоналістичні галса студенти маршем пройшлися від головного корпусу Рівненського державного гуманітарного університету центральною вулицею міста до меморіальної дошки героям Небесної Сотні.

Де до присутньої молоді звернувся керівник ГО "Студентська Свобода" Влас Шмідт: "Усе почалося з Майдану: і наше прозріння, і наша боротьба. Нарешті ми збагнули: хто ми є, ким були наші предки, якого ми роду і якої нації. Революція дала змогу кожному з нас пізнати справжню ціну демократії, свободи й незалежності, дав змогу переосмислити власне життя. Майдан став місцем взаємопідтримки та взаємодопомоги. Саме тут якнайкраще можна відчути дух справжнього братерства та єдності".

По тому студенти прочитали молитву українського націоналісти та поклали квіти до меморіалу героям Небесної Сотні.

"Студенти - це велика сила, яка бажає бути разом. Студенти - це каталізатори державотворчих процесів у країні, - діти, які втомилися від обману нашої ж влади. Нині, осягаючи події чотирьохрічної давності (хоча революція, що жевріє у серцях більшості, ніколи не матиме терміну давності)", - зазначив під час свого виступу голова Рівненського осередку "Студентської Свободи" Станіслав Ткачук.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"