ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Олег Осуховський взяв участь в обговоренні звіту Міжнародної антикорупційної ради
Олег Осуховський взяв участь в обговоренні звіту Міжнародної антикорупційної ради

29 листопада 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода", член парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Олег Осуховський взяв участь в засіданні комітету, на якому члени Міжнародної антикорупційної консультаційної ради (МАКР) презентували експертний висновок щодо зусиль України з розслідування, кримінального переслідування та судового розгляду справ високопосадової корупції. Перед учасниками зібрання виступили провідні антикорупціонери Європи Джовані Кеслер та Карлос Кастресана.

За словами Олега Осуховського, йшлося про забезпечення ефективності правосуддя у справах високопосадової корупції, загрози та ризики, пов'язані із розслідуванням та судовим розглядом справ, які стосуються високопосадової корупції в Україні, та сформульовано рекомендації МАКР щодо забезпечення результативності заходів, спрямованих на подолання безкарності.

"Абсолютно погоджуюся з експертними думками, висловленими у звіті. Зокрема, підтримую тезу про необхідність якнайшвидшого створення спеціалізованого антикорупційного суду, щоб забезпечити незалежне та компетентне правосуддя в справах щодо топ-корупціонерів. Водночас вважаю, що необхідно ухвалити свободівський законопроект, який передбачає заборону звільнення під заставу високопосадовців, яких підозрюють в корупційних злочинах, та инше. Думаю, рекомендації, подані міжнародними експертами у звіті, дуже корисні для України", - наголосив Олег Осуховський.

Прес-служба ВО "Свобода"