ВО "Свобода"

ENG

9 грудня 2017
За сприяння свободівців у Рівному Роман Коваль представив праці історичного клубу "Холодний Яр"
За сприяння свободівців у Рівному Роман Коваль представив праці історичного клубу "Холодний Яр"

9 грудня 2017 року за підтримки ВО "Свобода" у Рівному відомий письменник, публіцист, історик та президентом історичного клубу "Холодний Яр" Роман Коваль представив свій творчий доробок.

Пан Роман, разом із лідером гурту "Тінь сонця" Сергієм Василюком та заслуженим артистом України кобзар Тарасом Силенком розповіли про нові книги "Холодного Яру": "Яків-Орел Гальчевський: боротьба і філософія боротьби", "Подєбрадський полк", "Український календар Визвольної боротьби", "Чорні перемагають. Спогади про прадідів козацтва 72-ї бригади".

Запорозькі козаки, січові стрільці, чорні запорожці, холодноярці, упівці, сучасні добровольці та військові ‒ поколіннями українці скроплювали нашу землю кров'ю загарбників в ім'я свободи. Саме про таких суто українських героїв розповідають книги Романа Коваля: "Подєбрадський полк", "Отаман Зелений", "Чорний ворон: п'ять біографій", "Чорні перемагають. Спомини про прадідів козацтва 72-ї бригади". Примітно, що частина історичного доробку пана Романа базується і на розповідях безпосередніх учасників російсько-української війни на Донбасі, у тому числі і свободівців-добровольців із "Карпатської Січі".

"Сподіваюcь, що завдяки доробку клубу "Холодний яр" вдасться відновити духовний зв'язок між сучасними українцями та нашими предками, які виганяли та виганяють московську нечисть із наших земель. І звісно, що окрема хочеться подякувати Сергію Василюку, Тарасу Силенку та Юрію Журавлю за чудове авторське виконання пісень Холодного Яру!", - підсумував голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"