ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2017
У Рівному відбулося освячення протокатедрального собору Святого Миколая
У Рівному відбулося освячення протокатедрального собору Святого Миколая

19 грудня 2017 року у Рівному Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав освятив новозведений протокатедральний собор Святого Миколая.

Храм зводили майже десять років і упродовж цього часу до процесу будівництва та оздоблення активно долучалися жителі міста і області, представники місцевого самоврядування та виконавчої влади а також відомі меценати і благодійники.

Освячення собору Святого Миколая
Освячення собору Святого Миколая

"Нарешті прихожани УГКЦ Рівного, у День святого Миколая, отримали чудовий подарунок ‒ повноцінний собор, що прийшов на заміну тісній каплиці. Велика заслуга у цьому ‒ добродіїв, що матеріально допомагали релігійній громаді греко-католиків. Зокрема народний депутат України від Рівного Олег Осуховський ще у 2014 році передав церкві ікону Святого Миколая Чудовторця яку придбав на благодійному аукціоні, нині вона стала головною у соборі; депутат обласної ради свободівець Володимир Валявка та керівник міської організації ВО "Свобода" Юрій Осіпчук придбали головний світильник ‒ панікадило, а зусиллями голови бюджетної комісії Рівнеради свободівця Олега Карп'яка на завершення будівельних робіт з міської скарбниці виділено 270 тисяч гривень", - зазначив керівник обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"