ВО "Свобода"

ENG

1 січня
На честь Степана Бандери націоналісти Рівненщини провели смолоскипний марш
На честь Степана Бандери націоналісти Рівненщини провели смолоскипний марш

1 січня 2018 року за ініціятиви представників Всеукраїнського об'єднання "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектору" у Рівному відбувся традиційний смолоскипний марш з нагоди 109-ї річниці від уродин Провідника ОУН та ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.

Вигукуючи націоналістичні гасла кілька сотень рівнян та жителів области зі смолоскипами та піротехнічними засобами промаршували центральними вулицями обласного центру: від Народного Дому, Соборною до меморіяльної дошки Степану Бандері на однойменній вулиці та до рогу вулиці В'ячеслава Чорновола. Символічно, що саме на місці, де цьогоріч заплановано звести пам'ятник Провіднику ОУН націоналісти провели мітинг-реквієм на його честь.

"Ідеї націоналізму, ті котрим наставляє нас наш Провідник, уже майже століття икликають тваринний страх у кремля та московитів. Саме завдяки цим ідеям нині відбувається складний та кропіткий процес становлення нашої нації ‒ самобутньої, незалежної та автентичної. Вважаю доречно аби Рівне гідно вшанувало героїчний чин Степана Бандери та націоналістів, що не пошкодували свого життя заради України встановивши на цьому місці пам'ятник Провіднику.

Сподіваюсь, що завдяки зуссиллям свободівців у рівненській міськраді наступна смолоскипна хода завершиться на цьому ж місці, але вже біля пам'ятника Степану Бандері", - зазначив під час виступу керівник Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"