ВО "Свобода"

ENG

22 січня
У Рівному з нагоди Дня Соборности утворили "живий" ланцюг єднання
У Рівному з нагоди Дня Соборности утворили "живий" ланцюг єднання

Традиційно 22 січня 2018 року активісти Рівненської міської організації ВО "Свобода", спільно із представниками молодіжних організацій "Студентська Свобода" і "Сокіл" та об'єднанням "Яворина" відзначили День Собороности України, утворивши символічний "Ланцюг єднання".

У полудень мешканці Рівного, як і сотень інших населених пунктів зі всієї України, відзначили соту річницю підписання Четвертого Універсалу та 99 річчя від проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, утворивши живий ланцюг, як символ соборности і незалежности України та єдність всіх українців.

"Ми, українці, нація, що єдина у своєму прагненні - розбудувати сильну та соборну Українську Державу. Саме за це сторіччя борються покоління українців: вояки армії УНР, упівські повстанці та сучасні герої російсько-української війни. Наше покоління зобов'язане завершити цю боротьбу славною перемогою, для того аби наші діти та внуки могли вільно розбудовувати Україну на засадах національної та соціальної справедливості", - зазначив під час виступу керівник Рівненської "Студентської Свободи" Станіслав Ткачук.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"