ВО "Свобода"

ENG

25 січня
За ініціятиви ВО "Свобода" Рівнерада визначила місце для зведення пам'ятника Степану Бандері
За ініціятиви ВО "Свобода" Рівнерада визначила місце для зведення пам'ятника Степану Бандері

25 січня 2018 року депутати Рівненської міської ради ухвалили рішення про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під зведення пам'ятника Степану Бандері у Рівному. Відповідний монумент заплановано побудувати на майдані Злагоди, у сквері на розі вулиць В'ячеслава Чорновола та Степана Бандери.

Свободівець Юрій Осіпчук
Свободівець Юрій Осіпчук

"Ухвалення такого рішення сьогодні ‒ це ще один послідовний крок до того, аби жилеті та гості Рівного нарешті отримали монумент Провіднику української нації. Гадаю, сама скульптура та облаштування повноцінної площі навколо неї не поступатимуться за красою та лаконічністю побудови іншим містам країни. Наразі створена архітектурна конкурсна комісія з відбору кращого художнього рішення пам'ятника Степану Бандері, а вже за кілька днів розпочнеться добір проектів від професійних скульпторів", - зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Рівненській міській раді Юрій Осіпчук.

Нагадаємо, що за ініціятиви фракції ВО "Свобода" у міській раді було розпочато процес зведення пам'ятника та створено спеціальну комісію з цього приводу, яку очолив свободівець Юрій Осіпчук. Конкурс на краще об'ємно-просторове та ідейно-художнє рішення монументу розпочався 18 січня і триватиме до сьомого червня, а три кращих проєкти будуть відзначені преміями у двадцять, п'ятнадцять та десять тисяч гривень відповідно.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"