ВО "Свобода"

ENG

18 лютого
У Рівному Юрій Сиротюк презентував доробок Української студії стратегічних досліджень
У Рівному Юрій Сиротюк презентував доробок Української студії стратегічних досліджень

18 лютого 2018 року в Рівному директор Недержавного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень", народний депутат України VII скликання свободівець Юрій Сиротюк презентував спецвипуск журналу УССД "Чи здатна Україна на власний геополітичний проект" та книгу "Ідея і Чин України" Дмитра Мирона-Орлика. Також у представленні націоналістичних видань взяли участь заступник голови ВО "Свобода" Олег Панькевич, народний депутат України Олег Осуховський та голова Рівненського обласного осередку партії Олексій Бучинський.

Упродовж зустрічі свободівці представили власне бачення розвитку нашої держави, як самобутньої та самодостатньої країни на геополітичній карті світу. Окрім того, разом із присутніми, націоналісти обговорили реальні шляхи виходи із внутрішньо- та зовнішньополітичної кризи в Україні.

Юрій Сиротюк під час спілкування зі ЗМІ
Юрій Сиротюк під час спілкування зі ЗМІ

"Ті політичні процеси, які відбуваються в Україні стосуються всього панєвропейського регіону та Євразії загалом. Однак для того аби впливати на ситуацію в світі, необхідно визначати ситуацію в Україні. Для початку нам необхідно повернути країну собі, наповнити її українським змістом. Дуже добре, що нині в державі є люди, які не мислять категоріями Мінських угод, коли хтось ззовні вказує нам, що ми повинні робити. Є українці, які вірять, що ми самодостатня держава, що ми можемо повернути собі гідне місце на геополітичній мапі світу"[\i], - зазначив під час виступу свободівець Юрій Сиротюк.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"