ВО "Свобода"

ENG

16 березня
За ініціятиви свободівців Рівненська обласна рада гарантує соціяльний захист воїнам-добровольцям
За ініціятиви свободівців Рівненська обласна рада гарантує соціяльний захист воїнам-добровольцям

16 березня 2018 року за ініціятиви фракції ВО "Свобода" Рівненська обласна рада прийняла рішення про гарантії соціального захисту для ветеранів війни-добровольців. Таким чином добровольці та члени їх родин на Рівненщині користуватимуться тими самими пільгами та забезпечуватимуться тим самим рівнем медичного, соціального захисту, адаптації, психологічної реабілітації, що й інші учасники бойових дій.

Таким рішенням Рівненська обласна рада рекомендувала внести зміни до всіх профільних обласних програм, тим самим урівняти в правах воїнів-добровольців із інишими учасниками російсько-української війни. Окрім того облрада рекомендує органам місцевого самоврядування Рівненщини прийняти аналогічні рішення, а також забезпечити добровольцям право безкоштовного проїзду у громадському транспорті.

"Спільно із нашими побратими з "Правого сектору" та "Національного корпусу" ми стали на захисті соціальних гарантій добровольців. Це планомірне продовження нашої діяльності, адже минулого року нам вдалося створити Комісією із визнання осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, ветеранами війни ‒ добровольцями. Тому логічно, що наступник кроком стало поширення дії всіх нормативно-правових актів, зокрема обласних програм, та гарантій соціального захисту не лише на учасників АТО, а й на ветеранів війни-добровольців і членів їх родин", - зазначив автор рішення керівник Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"