ВО "Свобода"

ENG

19 квітня
Рівненська міська рада вимагає втілити Антиолігархічний пакет перетворень ініційований націоналістами
Рівненська міська рада вимагає втілити Антиолігархічний пакет перетворень ініційований націоналістами

19 квітня 2018 року під час чергового сесійного засідання депутати, за ініціятивою фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", звернулися до Верховної Ради України з вимогою втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Головні вимоги націоналістів: повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України, демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки, деолігархізація енергетики, встановлення справедливих тарифів для населення та інше.

Нині найбільшою бідою України є корупція, а олігархи є головним гальмом розвитку та втілення реформ упродовж чверті століття. Поки українська нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями.

"Єдиною можливістю для виходу з ями корупції, зубожіння та війни є подолання олігархії. Саме тому ми вимагаємо від парламенту ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, більшість із законопроектів котрого уже давно написані та подані їм до розгляду. Нагадаю, що деолігархізація була однією із вимог Революції Гідності, тому Верховна Рада нині мусить дослухатися до свого працедавця - українського народу", - зазначив голова фракції ВО "Свобода" Юрій Осіпчук.

Основні вимоги Антиолігархічного пакету перетворень:повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України, демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки, заборона приватизації стратегічних підприємств, деолігархізація енергетики та справедливі тарифи, повернення землі - власність нації.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"