ВО "Свобода"

ENG

20 травня
Олексій Бучинський привітав учасників шахового турніру з нагоди Дня Героїв
Олексій Бучинський привітав учасників шахового турніру з нагоди Дня Героїв

20 травня 2018 у у міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, що у Рівному відбувся шаховий турнір приурочений до прийдешнього Дня Героїв. Традиційно ініціатором та головним спонсором змагань була Рівненська обласна організація ВО "Свобода".

У шаховій та шашковій лігах турніру загалом взяли участь близько трьох десятків учасників, проте охочих поспостерігати за змаганнями зібралося значно більше. Всі переможці змагань, відібрані завдяки справедливому суддівству націоналіста Ярослава Савельєва отримали цінні призи від місцевого осередку ВО "Свобода".

"Уже традиційно ми зустрічаємось наприкінці травня на цьому місці для того аби згадати справжніх національних героїв - тих кого ми знаємо з історії та тих з ким мали честь бути знайомі особисто. Всі вони не пошкодували віддати життя у боротьбі за національну ідею: козаки, вояки УНР, повстанці та сучасні захисники України. Гадаю, що скоро замість Дня перемоги Колими над Бухенвальдом та Дня всіх трудящих ‒ дат, які нам півстоліття намагались прищепити комуністи, - ми на національному рівні святкуватимемо День українських Героїв!" - зазначив під час виступу керівник обласного осередку "Свободи" Олексій Бучинський.

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"